Pracownicy Instytutu





Nazwisko lub fragment nazwiska:

Kierownik Zakładu dr inż. Hanna Adamska
pokój: 431telefon: 71 320-1780mail: hanna.adamska@upwr.edu.pl
konsultacje: Poniedziałek i środa 9.00-11.00



- dr inż. Tomasz Berbeka
pokój: 429telefon: 71 320-1775mail: tomasz.berbeka@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr letni 2015/2016 Wtorek 8.00-10.00; Piątek 11.00-13.00



- dr inż. Danuta Gonet
pokój: 438telefon: 71 320-1797mail: danuta.gonet@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr zimowy 2016/2017: Poniedziałek: 12.00-14.00; Wtorek: 12.00-14.00



- dr inż. Justyna Janowska-Biernat
pokój: 438telefon: 71 320-1797mail: justyna.janowska-biernat@up.wroc.pl
konsultacje: Urlop



adiunkt dr inż. Julian Kalinowski
pokój: 405atelefon: 71 320-1840mail: julian.kalinowski@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr letni 2016/2017 Wtorek: 11.30-13.30; Środa: 10.30-12.30



Kierownik Zakładu dr hab. Magdalena Kaliskiak-Mędelska
pokój: 436telefon: 71-320-1790mail: magdalena.kalisiak-medelska@upwr.edu.pl
konsultacje:



adiunkt dr Anna Kapała
pokój: 440telefon: 71 320-1801mail: anna.kapala@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr zimowy 2016/2017 Wtorek: 11.15-12.15; Czwartek: 100.00-12.00



dr Emilia Konopska-Struś
pokój: 428telefon: mail: konopska.emilia@gmail.com
konsultacje: proszę o kontakt mailowy w celu ustalenia terminu konsultacji



specjalista inż. Dorota Kowalik
pokój: 425telefon: 71 320-1762mail: dorota.kowalik@up.wroc.pl
konsultacje:



Adiunkt dr inż. Irena Kropsz-Wydra
pokój: 427telefon: 71 320-1768mail: irena.kropsz-wydra@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr zimowy 2016/2017 Poniedziałek: 13.00-14.00; Środa:10.00-13.00



- dr inż. Izabela Kurtyka - Marcak
pokój: 427telefon: 71 320-1768mail: izabela.kurtyka@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr zimowy 2016/2017) Poniedziałek 10.00-12.00 Środa 11.00-13.00.



prof. dr hab. Barbara Kutkowska
pokój: 433telefon: 71 320-1783mail: barbara.kutkowska@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr zimowy 2016/2017 wtorek: 12.00-14.00; środa: 11.00-13.00.



prof. dr hab. Andrzej Matysiak
pokój: telefon: mail: andrzej.matysiak@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr zimowy 2016/2017) Poniedziałek: 14.00-15.00; Piątek: 12.00-14.00



adiunkt dr inż. Stanisław Minta
pokój: 439telefon: 71 320-1798mail: stanislaw.minta@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr letni 2016/2017: Wtorek 15.30-17.30 ; Czwartek 11.00-13.00.



- dr Marek Nowak
pokój: 439telefon: 71 320-1798mail: marek.nowak@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr letni 2015/2016: Środa 9.00-11.00; Czwartek 10.00-12.00



specjalista mgr inż. Ewa Palczyńska
pokój: 434telefon: 71 320-1785mail: ewa.a.palczynska@up.wroc.pl
konsultacje:



- Dr inż. Tomasz Pilawka
pokój: 438telefon: 71 320-1796mail: tomasz.pilawka@upwr.edu.pl
konsultacje:



- prof. dr hab. Marek Prymon
pokój: 440telefon: 71 320-1801mail: marek.prymon@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr zimowy 2016/2017 Wtorek: 14.30-16.00; Piątek: 11.00-12.15



- dr Krzysztof Prymon
pokój: 428telefon: 71 320-1770mail: krzysztof.prymon@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr zimowy 2016/2017; Wtorek: 17.00-18.30; Środa: 8.00-10.30.



adiunkt dr Monika Przybylska
pokój: 437telefon: 71 320-1793mail: monika.przybylska@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr letni 2016/2017 Środa: 13.30-15.30; Piątek: 14.30-15.30



- dr Magdalena Raftowicz
pokój: 428Atelefon: 71 320-17-73mail: magdalena.raftowicz@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr zimowy 2016/2017 Poniedziałek: 14.15-15.15; Środa: 10.00-12.00



asystent mgr inż. Ireneusz Ratuszniak
pokój: 428telefon: 71 320-1773mail: ireneusz.ratuszniak@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr zimowy 2015/2016 wtorek: 8.00-10.00



Z-ca Dyrektora Instytutu ds. Dydaktyki dr inż. Krzysztof Rutkiewicz
pokój: 432telefon: 71 320-1781mail: krzysztof.rutkiewicz@upwr.edu.pl k.a.rutkiewicz@gmail.com
konsultacje: Semestr letni 2017/2018 Wtorek: 11.45-13.30; Piątek: 08.45-10.15.



- dr inż. Marek Stachowiak
pokój: 426telefon: 71 320-1765mail: marek.stachowiak@upwr.edupl
konsultacje: Semestr zimowy 2018/2018r.: środa: 14.00-16.00; czwartek: 13.00-15.00.



- dr Mirosław Struś
pokój: 428telefon: 71 320-1770mail: miroslaw.strus@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr letni 2015/2016 Poniedziałek 13.00-13.45; Środa 12.00-13.30



- dr inż. Tomasz Szuk
pokój: 426telefon: 71 320-1765mail: tomasz.szuk@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr letni 2016/2017 Wtorek: 12.15-14.15; Środa: 10.45-12.45



Kierownik Zakładu dr hab. Bożena Tańska-Hus prof. nadzw. UP we Wrocławiu
pokój: 435telefon: 71 320-1788mail: bozena.tanska-hus@up.wroc.pl
konsultacje: (semestr zimowy 2016/2017) środa: 11.15-12.30; czwartek: 11.00-12.30



- dr Grzegorz Walerysiak
pokój: 428Atelefon: 71 320-1773mail: grzegorz.walerysiak@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr letni 2015/2016 Poniedziałek 10.30-12.00; Wtorek 12.00-13.30



ddd DZielin
pokój: 11telefon: mail:
konsultacje:



specjalista mgr Angelika Żółtaszek
pokój: 434telefon: 71 320-1785mail: angelika.zoltaszek@upwr.edu.pl
konsultacje:



adiunkt dr Jakub Żurek
pokój: 437telefon: 71 320-1793mail: jakub.zurek@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr zimowy 2016/2017 Poniedziałek: 17.30-19.00; Środa: 10.-11.30