Zakład Agrobiznesu i Ekonomiki Środowiska




Skład osobowy Zakładu:


Z-ca Dyrektora Instytutu ds. Dydaktyki dr inż. Krzysztof Rutkiewicz
pokój: 432telefon: 71 320-1781mail: krzysztof.rutkiewicz@upwr.edu.pl k.a.rutkiewicz@gmail.com
konsultacje: Semestr letni 2017/2018 Wtorek: 11.45-13.30; Piątek: 08.45-10.15.



- dr inż. Izabela Kurtyka - Marcak
pokój: 427telefon: 71 320-1768mail: izabela.kurtyka@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr zimowy 2016/2017) Poniedziałek 10.00-12.00 Środa 11.00-13.00.



Adiunkt dr inż. Irena Kropsz-Wydra
pokój: 427telefon: 71 320-1768mail: irena.kropsz-wydra@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr zimowy 2016/2017 Poniedziałek: 13.00-14.00; Środa:10.00-13.00



- dr Mirosław Struś
pokój: 428telefon: 71 320-1770mail: miroslaw.strus@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr letni 2015/2016 Poniedziałek 13.00-13.45; Środa 12.00-13.30



asystent mgr inż. Ireneusz Ratuszniak
pokój: 428telefon: 71 320-1773mail: ireneusz.ratuszniak@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr zimowy 2015/2016 wtorek: 8.00-10.00



- dr inż. Danuta Gonet
pokój: 438telefon: 71 320-1797mail: danuta.gonet@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr zimowy 2016/2017: Poniedziałek: 12.00-14.00; Wtorek: 12.00-14.00



specjalista mgr Angelika Pruchnicka
pokój: 425telefon: 71 320-1761mail: angelika.pruchnicka@upwr.edu.pl
konsultacje:



dr Emilia Konopska-Struś
pokój: 428telefon: mail: konopska.emilia@gmail.com
konsultacje: proszę o kontakt mailowy w celu ustalenia terminu konsultacji



specjalista inż. Dorota Kowalik
pokój: 425telefon: 71 320-1762mail: dorota.kowalik@up.wroc.pl
konsultacje:



- dr Magdalena Raftowicz
pokój: 428Atelefon: 71 320-17-73mail: magdalena.raftowicz@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr zimowy 2016/2017 Poniedziałek: 14.15-15.15; Środa: 10.00-12.00



Kierownik Zakładu dr hab. Magdalena Kaliskiak-Mędelska
pokój: 436telefon: 71-320-1790mail: magdalena.kalisiak-medelska@upwr.edu.pl
konsultacje: