Zakład Ekonomii i Polityki Regionalnej




Skład osobowy Zakładu:


- dr inż. Justyna Janowska-Biernat
pokój: 438telefon: 71 320-1797mail: justyna.janowska-biernat@up.wroc.pl
konsultacje: Urlop



- dr inż. Tomasz Szuk
pokój: 426telefon: 71 320-1765mail: tomasz.szuk@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr letni 2016/2017 Wtorek: 12.15-14.15; Środa: 10.45-12.45



prof. dr hab. Barbara Kutkowska
pokój: 433telefon: 71 320-1783mail: barbara.kutkowska@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr zimowy 2016/2017 wtorek: 12.00-14.00; środa: 11.00-13.00.



- dr Krzysztof Prymon
pokój: 428telefon: 71 320-1770mail: krzysztof.prymon@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr zimowy 2016/2017; Wtorek: 17.00-18.30; Środa: 8.00-10.30.



- dr inż. Tomasz Berbeka
pokój: 429telefon: 71 320-1775mail: tomasz.berbeka@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr letni 2015/2016 Wtorek 8.00-10.00; Piątek 11.00-13.00



adiunkt dr inż. Julian Kalinowski
pokój: 405atelefon: 71 320-1840mail: julian.kalinowski@up.wroc.pl
konsultacje: Semestr letni 2016/2017 Wtorek: 11.30-13.30; Środa: 10.30-12.30



- Dr inż. Tomasz Pilawka
pokój: 438telefon: 71 320-1796mail: tomasz.pilawka@upwr.edu.pl
konsultacje:



- dr inż. Marek Stachowiak
pokój: 426telefon: 71 320-1765mail: marek.stachowiak@upwr.edupl
konsultacje: Semestr zimowy 2018/2018r.: środa: 14.00-16.00; czwartek: 13.00-15.00.



Kierownik Zakładu dr inż. Hanna Adamska
pokój: 431telefon: 71 320-1780mail: hanna.adamska@upwr.edu.pl
konsultacje: Poniedziałek i środa 9.00-11.00



specjalista mgr inż. Ewa Palczyńska
pokój: 434telefon: 71 320-1785mail: ewa.a.palczynska@up.wroc.pl
konsultacje: